COGIT - Test mentální výkonnosti - verze A
pro ČR  celý svět  online test  184 položek/8 subtestů/8 škál  výkonové testy

 
Test mentální výkonnosti COGIT je test nejdůležitějších psychických funkcí - otestuje pružnost a výkonnost vašeho myšlení, jak zvládáte fungovat v časové tísni, zda se necháte "rozhodit" rušivými vlivy, vyzkouší vaši pozornost, obsahuje i položky z testů inteligence atd. Výsledkem je souhrnný Mentální index MI a několik dalších dílčích hodnot.
MI je více než IQ, protože ukazuje vaše IQ v praxi.
 
Tento test je náročný – obsahuje množství obtížných úloh, které plníte pod tlakem času. To je proto, aby skutečně byla prověřena vaše mentální výkonnost ze všech hledisek: kolik práce vykonáte, jak přesně (eventuelně s jakou chybovostí), jak se vyrovnáváte s rušivými podněty, se stresem z časové tísně, jaká je vaše vytrvalost, schopnost soustředění a tak dále.
 
Pokud byste v průběhu testování měli pocit, že nestíháte zdaleka všechny položky, buďte klidní – to je normální. Všechny dobré výkonové testy jsou sestaveny tak, že je nemožné zvládnout je na 100% - i mnohem menší úspěšnost (75%) může ve skutečnosti znamenat silně nadprůměrný výkon. Soustřeďte se na každou jednotlivou položku testu a myslete pouze na to, jak ji rychle a přesně zvládnout.
Váš výkon může zkreslit únava, přítomnost alkoholu nebo jiných drog, velké rozrušení, určité nemoci zejména neurologického nebo psychiatrického okruhu atp.

 
Nepoužívejte žádné pomůcky, nedělejte si poznámky atp. - vše řešte z hlavy.
 
Online test s okamžitým vyhodnocením, v českém jazyce.
 
Test se skládá z 8 subtestů.
 
ZDARMA: Zadání testu. (Nejprve zdarma a nezávazně test vyplníte a pak se rozhodnete, zda budete chtít jeho výsledek.)
ZA 159,- Kč Vyhodnocení testu. Platit lze kartou (z celého světa) nebo bankovním převodem (pouze z ČR).