www.psychotesty.psyx.cz

Časté otázky a řešení případných problémů 
Níže naleznete kontaktní formulář. Před jeho vyplněním se prosím podívejte, zda podobný problém není popsán zde v častých dotazech.
 
Jaká je spolehlivost těchto plateb?

Více než 99,5% transakcí proběhne bez jediného problému. Je to plně automatizovaný proces. Když ale nějaká chybka nastane, budeme ji ochotně a k Vaší spokojenosti přednostně řešit.

Platby kartou: Za jak dlouho po zaplacení kartou dostanu výsledek testu?
Výsledek se vám zobrazí okamžitě po zpracování platby, tedy za pár vteřin.

Platby SMS: Za jak dlouho po odeslání sms mi přijde zpátky heslo?
Za pár vteřin až půl minuty - podle toho, jaký je zrovna smskový provoz.

SMS posílejte JEN jednou! V případě chyby nás kontaktujte.

Odeslal/a jsem sms, ale žádné heslo mi nepřišlo.
Tato situace nastala téměř jistě proto, že máte zablokované posílání tohoto typu sms (mnoho lidí o tom ani neví až do doby, než se o takovou sms pokusí). Blokaci ověříte u svého operátora. V takovém případě skutečně heslo nemůže dorazit a samozřejmě Vás to nic nestojí. Sms pošlete znovu po odblokování nebo z jiného neblokovaného čísla. Pokud máte od operátora ověřeno, že blokované číslo nemáte a že platba prošla, obraťte se na Xpay (provozovatel mobilních plateb na tomto serveru) - http://customer.xpay.cz/cz/ (zde je formulář, který vyplníte a Xpay se vám ozve). V případě uznané reklamace Vám jako omluvu dáme volný kód na Vámi vybraný online test (ospat, eq test, icap, bitept, peso, mach, fuljob, partnerský test, memrex nebo cogit) - o ten si prosím napište prostřednictvím formuláře níž (stručně popište problém a jak byl vyřešen).

Přišlo mi heslo, ale ani po zadání hesla se stránka s vyhodnocením nechce otevřít.
Tato chyba pravděpodobně vznikla na straně internetového serveru nebo v důsledku krátkodobého výpadku připojení k internetu. Klikněte sem a Vaše vyhodnocení Vám dopošleme e-mailem.

Heslo mi přišlo s velkým zpožděním a na stránkách už nejsem.
Volte stejný postup, jako v předchozím případě - Klikněte sem a výsledky Vám pošleme. V tomto případě jde zřejmě o chybu na straně mobilního operátora.

Výsledek je zmatený - nějaké nuly a málo textu.
Tzv. nulový výsledek se zobrazí tehdy, když se během vyplňování přerušilo spojení s databází - buď Vám vypadl internet, nebo jste stránky opustil/a a zase se tam vrátil/a. S tím si poradíme, znovu samozřejmě platit nebudete - Klikněte sem.

Přišla mi potvrzovací SMS s heslem a nevím, co mám dál dělat.
Zadejte heslo do políčka pro heslo ze SMS a stiskněte Vstoupit. Dostanete se na stránku s vyhodnocením a současně Vám systém automaticky přepošle vyhodnocení i na e-mail (byl-li zadán).

Na začátku jsem se překlepl v mailu a chtěl bych výsledek poslat.
Vyhodnocení Vám rádi dopošleme - Klikněte sem.

Zadal/a jsem mail, ale výsledek nepřišel.
Program pošle vyhodnocení na e-mail, který byl zadán - probíhá to automaticky. Buď jste udělal/a v mailu chybu nebo máte plnou schránku (z tohoto důvodu se vrací hodně e-mailů), což může být i velmi citlivě nastavená antispamová ochrana. Prohledejte si také složky se spamem, jestli výsledek omylem nespadl tam. V každém případě Vám výsledek rádi dopošleme - Klikněte sem.

Před týdnem jsem odeslal sms za test a nyní jsem omylem tutéž smsku uloženou v telefonu poslal ještě jednou - je nějaké řešení?
Z principu věci není možné platbu vrátit (velká část si automaticky zůstává mobilnímu operátorovi atp.), ale nenecháme Vás platit zbytečně. Klikněte sem, popište problém a vyberte si online test ve stejné hodnotě - dostanete od nás volný kód na tento test zdarma.Kontaktní formulář

 
Vyplňte prosím následující údaje:

 
*) Vyberte test, kterého se problém týká:
*) Typ problému:
*) Napište přesné znění poslané SMS:
*) E-mail:  
*) E-mail znovu:

Vaše poznámka, sdělení, podrobnější popis problému:
Kontrolní obrázek 
*) Takto označené údaje jsou povinné

   

 
Jak mám věřit tomu, že toto celé není podvod a že po odeslání sms se vůbec někam dál dostanu?
Zkuste si vyhledat o našem webu informace na internetu, vyzkoušejte si komunikaci s námi (testy@psyx.cz). Pokud bychom neposkytovali, co slibujeme, asi bychom dlouho nevydrželi. Kromě toho by takové jednání bylo protiprávní a nefér. Je zcela jedno, jestli za nějakou službu platíte v hotovosti, kartou, příkazem nebo třeba smskou - vždy musíte dostat to, co bylo přislíbeno.

Proč nejsou testy zdarma?
Spíše je otázka, proč by zdarma měly být - je zde jejich vývoj, programování a průběžné aktualizace, údržba systému, jsou tady lidé, kteří odpovídají na vaše otázky. Právník nebo např. daňový poradce se vám také jen těžko bude věnovat bez nároku na honorář. Ceny zdejších testů jsou ale velmi umírněné - za jeden oběd v restauraci dáte často víc a podobný test absolvovaný u psychologa osobně vás vyjde klidně na čtyřmístnou sumu.

Naštvalo mě, že si celou dobu myslím, že test je zadarmo a na konci najednou mám za výsledek platit.
Bohužel jste asi pořádně nečetl/a úvodní stranu, kde je to zcela srozumitelně a normálně velkým písmem uvedeno. My (na rozdíl od mnoha jiných) neschováváme info o zpoplatnění testů do malých písem a odlehlých koutů stránek.

Lze výsledek testů zkreslit?
U osobnostních testů to samozřejmě možné je - když budete odpovídat nepravdivě. V takto anonymních podmínkách by však upřímnost měla jít snáze, nemluvě o tom, jaký význam by měly vědomě zkreslené výsledky...
U výkonových testů (např. test paměti) byste jedině museli schválně kazit - opět těžko dovozovat, k čemu by to bylo dobré.

Jak z výsledků vyčtu, jestli mám šanci projít psychotesty u policie?
Detailní informace najdete na www.vykonove-testy.psyx.cz (asi v polovině stránky, pod nabídkou testů). Jsou tam podrobně vypsané žádoucí i nežádoucí výsledky v jednotlivých testech.

Jak poznám IQ test, který opravdu zjistí moje IQ?
Informace najdete na www.vykonove-testy.psyx.cz; ve stručnosti - test je stále těžší, některé úlohy jsou velice obtížné až skoro neřešitelné a hlavně musí být časový limit - iq test bez časového omezení je k ničemu. Dobré testy (a zdarma k tomu) hledejte na stránkách Mensy ČR.

Jak moc profesionální jsou tyto testy?
Všechny testy sestavovali psychologové. Testy prošly zkušebním testováním, během něhož byly opraveny problematické položky, některé byly vypuštěny nebo nahrazeny jinými. Dále byly provedeny statistické výpočty, které jsou podkladem pro výsledky. Průběžně se do testů i vyhodnocení zapracovávají aktuální poznatky i relevantní připomínky od vás, kterým jsme vždy otevření.
Tady jste vy - klient - na prvním místě. Proto se maximálně snažíme, aby testy i jejich výsledky byly srozumitelné a užitečné. V případě potřeby jsme vám k dispozici na mailu. Tím, že si zaplatíte vyhodnocení, to pro nás nekončí (často spíše začíná:) ).

Kdykoli budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit - všechno se dá vyřešit.
technik webu: zdenek@psyx.cz